KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8124330
nr 812 4330
Akvarell
Signerad, Kina, motivets mått: 34x75
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2013
kl 18:36:36
600 kr
600 kr